Reklam
Reklam

MHP Yönetimi Havsa'da incelemelerde bulundu

MHP Edirne İl Yönetimi Havsa İlçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Editör: Haber Merkezi
11 Kasım 2020 - 13:36

MHP Edirne İl Yönetimi Havsa İlçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretlerle ilgili olarak bir açıklama yapan İl Başkanı Zakir Tercan şunları kaydetti:

"Havsa İlçesinde; MHP Havsa İlçe ve İl Yönetimlerimiz ile birlikte İlçe Kaymakamımız Sayın Reşit Özer Özdemir'i, AK Parti Belediye Başkanımız Sayın Aydın Balkan'ı, İlçe Teşkilatımızı ve Esnafımızı ziyarette bulunduk.
Ziyaretlerimiz esnasında; Edirne İlimizin ve Havsa İlçemizin sorunları ile ilgili ve Türkiye genelinde meydana gelen olaylar hakkında.. İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız ile istişarede bulunduk ve gelişmeleri konuştuk...
Ziyaretimizin akabinde; Havsa İlçe Esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledik.. Esnafımızın Korona Virüsüden dolayı sıkıntılarının olduğu her hallerinden belliydi.
MHP, olarak halkın sorununu tesbit edip bunu çözmeye çalışmak görevimiz. Herkes kendi görevini yaparsa sorunlar azda olsa ortadan kalkar ve rahat bir nefes alınır. MHP olarak üzerimize her ne düşüyorsa fazlasıyla yapmaya gayret ediyoruz ve etmeyede devam edeceğiz.
Bizim amacımız Halkımıza yardımcı olmaya çalışmak.. Esnafımızın, Çiftçimizin, Köylümüzün, Dar ve Yoksul insanımızın derdine çare olmaktır.
Bu arada; İlçemizde yapmış olduğumuz çalışmaların organizasyonunu yapan İlçe Başkanımız Sayın Sezer Özer'e ve Yönetimine çok teşekkür ediyorum. İl ve İlçe Yönetimimize yakın ilgi, alaka gösteren ve ikramlarda bulunan.. İlçe Kaymakamımız Sayın Reşit Özer Özdemir'e ve Belediye Başkanımız Sayın Aydın Balkan'a çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum." ///Haber Merkezi

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 135 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum