Reklam
Reklam

98.118 sürücü, yaya ve öğrenciye trafik kuralları ile ilgili seminer

Edirne il Jandarma komutanlığı sorumluluk alanında 01 Ocak tarihinden itibaren Jandarma Trafik Timlerince il genelinde 98

Editör: Haber Merkezi
29 Eylül 2020 - 14:10
Edirne il Jandarma komutanlığı sorumluluk alanında 01 Ocak tarihinden itibaren Jandarma Trafik Timlerince il genelinde 98.118 sürücü, yaya ve öğrenciye trafik kuralları ile ilgili seminer ve yol kenarı bilgilendirme faaliyeti icra edildiği bildirildi.

Yapılan açıklama da:

"Edirne il Jandarma komutanlığı sorumluluk alanında 01 Ocak tarihinden itibaren Jandarma Trafik Timlerince il genelinde 98.118 sürücü, yaya ve öğrenciye trafik kuralları ile ilgili seminer ve yol kenarı bilgilendirme faaliyeti icra edilmiştir.

Yapılan trafik uygulamalarında ise (138) sürücünün alkollü olarak araç kullanmaktan sürücü belgelerine geçici süre ile el konulmuş, (154) motosiklet sürücüsüne kask takmamaktan, (309) kişiye sürücü belgesiz araç kullanmaktan idari para cezası karar tutanağı düzenlenmiştir.

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca sorumluluk alanı içerisinde seminer ve bilgilendirme faaliyetine devam edilmekte olup kazaların en aza indirilmesi hedeflenmektedir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur." denildi. ///Haber Merkezi

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 95 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum