Reklam
Reklam

"AK Parti, Her Yeni Üye İçin Bir Fidan Dikecek"

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Her üye bir fidan” sloganıyla başlatmış oldukları kampanya kapsamında, her yeni üye için bir fidanı toprakla buluşturacaklarını söyledi

Editör: Haber Merkezi
10 Kasım 2020 - 17:34

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Her üye bir fidan” sloganıyla başlatmış oldukları kampanya kapsamında, her yeni üye için bir fidanı toprakla buluşturacaklarını söyledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2019 yılında resmi gazetede yayınlanan genelge doğrultusunda 11 Kasım Günü, “Milli Ağaçlandırma Günü” olarak kabul edildi. AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini sundu.
Ekonomik, ekolojik ve sosyal açıdan büyük öneme sahip olan ormanları korumak, sürdürülebilir şekilde yönetmek ve gelecek nesiller için yurdu daha sağlıklı ve yaşanabilir kılmak amacıyla, 11 Kasım’ı Milli Ağaçlandırma Günü olarak kutlanmasını sağlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini sunan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, “Toprağa hayat, tüm canlılara nefes olacak 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kutlu olsun” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a üyelerini arttıracaklarına dair sözleri olduğunu vurgulayan Başkan İba, “Özellikle Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarımıza ve üyelerimize gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.
“Her üye bir fidan” anlayışı ile çalışmalara devam edilen üye kampanyasında, Edirnelilerin teveccühünün en büyük motivasyon kaynakları olduğunu belirten Başkan İba, “AK Parti Edirne teşkilatlarımızla hep birlikte, gönül seferberliği kapsamında her geçen gün üye sayımıza bir yenisini eklemekteyiz. Ayrıca yapmış olduğumuz çağrı kapsamında partimize üye olan vatandaşlarımız, yanlarında yeni üyeler getirerek hedefimize ulaşmada destek olmuştur.” İfadelerini kullandı.
“Her üye bir fidan” sloganı ile başlatmış oldukları kampanya kapsamında her üye için bir fidanı toprakla buluşturacaklarını dile getiren İba, “Her yeni üye için bir fidanı toprakla buluşturacağız. Üyelerimiz ile birlikte doğaya yeni bir nefes kazandıracağız.” dedi.///Haber Merkezi

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 67 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum