Reklam
Reklam

Ak Parti İl Başkanı: "Biz masa başı yalan siyaseti yapmıyoruz"

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı'nın "Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın da katıldığı Edirne Valiliği Necmi İğe Evi Etnoğrafya Müzesi’nin açılış töreninde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ismi anılmadı" iddiasından sonra yazılı bir açıklama yapan Ak Parti Edirne İl Başkanı açıklamasını şu sözlerle sürdürdü:

Ak Parti İl Başkanı: "Biz masa başı yalan siyaseti yapmıyoruz"
Editör: Haber Merkezi
05 Temmuz 2021 - 16:42 - Güncelleme: 05 Temmuz 2021 - 16:54
"BİZ MASA BAŞI YALAN SİYASETİ YAPMIYORUZ
BİZ HALKIN YANINDA, DÜRÜST VE AHLAKLI SİYASET İÇİN ÇALIŞIYORUZ

2 TEMMUZ 2021
Edirne'de pek çok hane, esnafımızın, çiftçimizin zarar gördüğü büyük bir fırtına felaketi meydana geldi!

3 TEMMUZ 2021
2 Temmuz’da meydana gelen sel felaketinden ve ne yazık ki CHP’li Edirne Belediyesi'nin kaç dönemdir sözünü verdiği yatırımları bir türlü gerçekleştirmemesi nedeniyle yaşanan büyük zarardan HEMEN BİR GÜN SONRA! AK Parti Edirne İl Başkanlığı olarak çiftçimizi, esnafımızı ve haneleri ziyaret ettik.

Edirnemizin çiftçisi, esnafı ve haneleri için hasar tespitinde bulunduk.

Mağdur esnafımızın zararını telafi etmek için felaketin HEMEN ARDINDAN! çalışmalara başlandı.

4 TEMMUZ 2021
CHP yönetiminin yıllardır gerçekleştirmediği yatırımlar sonucunda yaşanan elim olayın ardından, 4 Temmuz tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank, kentimizi ziyareti kapsamında, mağdur esnafımızın zararlarını tespit etmek, kendilerine geçmiş olsun demek için ziyarette bulundu.
Kendisiyle beraber, tek tek esnafımızı ziyaret ettik. Her bir esnafımızla konuştuk, dertlerini dinledik!


Yaşanan mağduriyete deva olması için, Bakanımız Sayın Mustafa Varank, esnafın yaralarını hızlı bir şekilde sarabilmek için sıfır faizli ve uzun vadeli kredi çalışmalarını başlatacağının müjdesini esnafımız ile paylaştı.

BİZ TÜM KURUMLARIMIZLA VATANDAŞIN YANINDAYKEN BAKIN CHP İL BAŞKANI NEYLE İLGİLENİYORDU!
CHP Edirne İl Başkanı Sayın Fevzi Pekcanlı’nın, Sayın Bakanımızın sözlerinin bir kısmını kullanarak, konuyu çarpıtmasına ve uzun yıllardır CHP yönetiminde olan belediyenin ihmallerini, Bakanımızın sözleriyle ört bas etmeye çalışmasına ŞAŞIRMIYORUZ.

Fakat Sayın Pekcanlı’ya Bakanımızın sözlerini çarpıtarak, YALAN SİYASETİ için kurgu yaparak değerli vaktini harcamamasını! Bu vakitlerini kıymetli Edirnemizin ve esnafımızın yaralarını sarmak için kullanmasını tavsiye ediyoruz.

Vatandaş kendilerinden hizmet beklerken, MASA BAŞINDA OTURUP kurgu ve montaj ile uğraşmalarını asla ANLAYIŞLA KARŞILAYAMIYORUZ!

Bakanımızın belirttiği gibi “BİR DERENİN ISLAHINI YAPAMAYAN! SU ARITMA TESİSİNİ KURAMAYAN!" belediyenin neresi örnek olacak? Burada rezillikten başka ne var?” sözünden hareketle, bir derenin ıslahını yapamayan ve su arıtma tesisi dahi kuramayan yerel yönetimin bu gibi spekülasyonlar yaratarak, Sayın Varank’ın sözleri ile oyalanmasından ziyade, mağdur esnafın, vatandaşın yanında hizmetle var olarak vaktini değerlendirmesini, Edirnemizin daha fazla yanlış yönetimle mağdur edilmemesini temenni ediyoruz.

Sayın Bakanımızın da söylediği gibi, "BİZİM SPEKÜLASYONLA KAYBEDECEK VAKTİMİZ YOK!"
Türkiye’nin ve Edirnemizin çok daha güzel noktalara gelmesi için çalışacağız.

Biz, Ak Parti Edirne Teşkilatı ve tüm AK Parti teşkilatları olarak, MASA BAŞI SİYASETİ YAPMIYORUZ! YALAN VE KURGU SİYASETİ! Yapmıyoruz!
Biz AK Parti Edirne Teşkilatı olarak: ALAN SİYASETİ yapıyoruz!
SOSYAL SİYASET yapıyoruz!
GÖNÜL SİYASETİ yapıyoruz!

Edirnemizin yaralarını sarmak, yerel yönetimin uzun yıllardır çözemediği problemleri çözüme kavuşturmak için Hükümetimiz, Bakanlıklarımız, devletimizin ilgili tüm kurumları ile birlikte esnafımızın yarasını en kısa sürede sarmak için çalışıyoruz!
Çalışmaya da devam edeceğiz!

Şimdi kurgu ve yalan dolan siyasetinizi yavaşça masaya bırakın ve bir kez olsun Edirne'nin ve hemşehrilerimin yararına bir iş yapın!
Çünkü hemşehrilerimiz! Çünkü Edirnemiz! bunu hak ediyor!"
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 238 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum