Reklam
Reklam

Ak Parti İl Başkanı İba: "Daha fazla sessiz kalamayacağız"

Ak Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, yarın bir basın toplantısı düzenleyeceklerini belirterek "Kendi yapamadıkları temel belediyecilik hizmetlerinin açıklamasını, özrünü vatandaşa yapmak yerine, yıllardır bu şehre kazandırdığımız hizmetleri karalamayı, yenilerinin yapılmasına mani olmayı seçen CHP İl başkanına bir çift sözümüz olacak" dedi.

Ak Parti İl Başkanı İba: "Daha fazla sessiz kalamayacağız"
Editör: Haber Merkezi
25 Temmuz 2021 - 14:16
Başkan İba konuya ilişkin olarak yaptığı yazılı açıklama da şunları kaydetti;
"AK Parti Edirne İl Başkanlığı olarak, CHP İl Başkanının kurgu siyasetine ve CHP’li yerel yönetimin Edirne halkına söz verdiği vaatlerini bir türlü gerçekleştirememesine daha fazla sessiz kalamayacağız.

Bu nedenle, bütün sabrımıza ve desteğimize rağmen en basit ve temel şehircilik öğesi olan altyapıyı bile hala çözememiş CHP yönetiminin, her fırsatta ifade ettiği mesnetsiz açıklamalara değinme zorunluluğu hâsıl olmuştur.

Kendi yapamadıkları temel belediyecilik hizmetlerinin açıklamasını, özrünü vatandaşa yapmak yerine, yıllardır bu şehre kazandırdığımız hizmetleri karalamayı, yenilerinin yapılmasına mani olmayı seçen CHP İl başkanına bir çift sözümüz olacak


İşte bu konuların ayrıntılarını yarın basın mensuplarımızla yüz yüze görüşeceğimiz bir basın toplantısı gerçekleştirmeye karar verdik. 26 Temmuz Pazartesi Günü (YARIN) saat 10.00’da siz değerli basın mensuplarını İl Başkanlığımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız." 
 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 390 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum