Reklam
Reklam

"Amacımız sorunlara çözüm üretebilmektir"

Geçtiğimiz hafta Edirne’nin Lalapaşa ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, aldığı talepleri iletmek üzere Dsi 11

06 Kasım 2020 - 18:14

Geçtiğimiz hafta Edirne’nin Lalapaşa ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, aldığı talepleri iletmek üzere Dsi 11. Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

AK Parti Lalapaşa İlçe Başkanı Erhan Ayyıldız, İl Genel Meclis üyesi Secaattin Uyur ve Lalapaşa İlçesinin merkez ve köy muhtarları ile birlikte DSİ 11. Bölge Müdürü Erdinç Kuran’ı ziyaret eden AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, kendisine gelen talepleri iletti.

Geçtiğimiz hafta bir dizi temaslarda bulunmak üzere Lalapaşa İlçesini ziyaret eden AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, muhtarlarla bir araya gelmişti. Muhtarların dile getirdiği sorunları dinleyen Başkan İba, notlar alarak sorunların çözümü için gerekeni yapacaklarını ifade etmişti.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, muhtarların sorunlarına çözüm bulma noktasında parti olarak ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

“Amacımız sorunlara çözüm üretebilmektir”

Gerek Edirne’de gerekse Ankara’da kente yapılacak yatırımlar konusunda kurumları ziyaret ettiklerini aktaran Başkan İba, ziyaretlerdeki amaçlarının vatandaşların ve muhtarların ilettiği istekleri çözüm bulmak olduğunu söyledi.

“Yarın Lalapaşa İlçemizde Olacağız”

Yarın teşkilat üyeleri ile birlikte Lalapaşa İlçesini ziyaret edeceklerini aktaran Başkan İba, yapımına başlanan Büyüköğünlü ve Doğanköy Göletlerini yerinde inceleyeceklerini belirtti.

Sıkıntıları çözmek adına yapılan ziyaretlerde karşılıklı görüşmelerin büyük önem taşıdığını belirten Başkan İba, sorunların tamamen çözülmesi için gereken her türlü desteği sağlayacaklarını ifade etti.

Ziyaretlerden memnuniyet duyduğunu belirten Devlet Su İşleri (DSİ) 11. Bölge Müdürü Erdinç Kuran, ziyaretler sayesinde sıkıntı ve eksiklikleri konuşma fırsatı bulduklarını aktardı. ///Haber Merkezi

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 34 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum