Reklam
Reklam

Arslanzade'den 14 Şubat'a özel 1 ton aşk hamuru

Edirneli ünlü şekerlemeci Arif Meriç, sevgililer gününe özel olarak 1 ton badem ezmesinden aşk hamuru hazırladıklarını ve 14 Şubatta gelecek çiftlerden ücret alınmayacağını söyledi

Editör: Haber Merkezi
13 Şubat 2018 - 20:32
Edirneli ünlü şekerlemeci Arif Meriç, sevgililer gününe özel olarak 1 ton badem ezmesinden aşk hamuru hazırladıklarını ve 14 Şubatta gelecek çiftlerden ücret alınmayacağını söyledi. Meriç yaptığı açıklamada:

“Bizim 80 milyonluk bir aşkımız var. Biz bu aşkı hamuru olduğu gibi aşk olarak badem ezmesinden yoğuruyoruz. Ve herkesi de davet ediyoruz. Aşkı olan kalbi olan muhabbeti olan kesin kesin gelecektir. 14 Şubatta diyoruz ki biz para istemiyoruz pul istemiyoruz aşıklardan para alınmaz diyoruz. 1 ton badem ezmesinden aşıklara, muhabbet ehline, 7'den 70'e yaptık ve çayı da kahvesi de her şey bedava diyoruz. Üstelik hamurun içine kattığımız bir çeyrek altında bir şanslıya sürpriz hediye. Neden çünkü 365 günün 1 günü aşka ayırmışız, onu da parayı ayaklarımızın altına aldık. Ve diyoruz ki aşkımızı para ile değil birbirimizi severek, muhabbetle bunu başlattık ve 10 yıl oldu inşallah gelecek senelerde de devam edecek. 14 Şubat'ta diyoruz ki buraya gelenler çayını kahvesini pastasını aşk hamurunu alacak para pul alınmayacak, birde muhabbet üstüne muhabbet olacak” şeklinde konuştu.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 444 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum