Reklam
Reklam

Avrupa Şampiyonasının Üçüncüsü Süloğlu'ndan

Bulgaristan Sofya şehrinde gerçekleşen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda U15 Kadınlar kategorisinde yarışmaya katılan Süloğlu Güreş Takımı sporcusu Eylem Engin Avrupa üçüncüsü oldu.

Avrupa Şampiyonasının Üçüncüsü Süloğlu'ndan
Editör: Haber Merkezi
01 Haziran 2021 - 11:44
Sofya’daki Avrupa şampiyonasında büyük başarı elde eden, başarılı ve genç sporcu Eylem Engin, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ı makamında ziyaret ederek mutluluğunu paylaştı. Ziyarette konuşan Ormankıran;” Süloğlu ilçesi olarak ne kadar gurur duysak azdır. Her yıl başta Türkiye olmak üzere Avrupa da birçok müsabakada başarı sağlayan evlatlarımız var. Hepsiyle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Eylem kızımızın da hem ilçemizi hem ilimizi en önemlisi de hem de şanlı ay yıldızlı bayrağımızı temsil ederek Avrupa da üçüncü olması bizleri gururlandırdı. Kendisini, ailesini ve hocalarımızı tebrik ediyorum. Bizler yaklaşık 6 yıl önce İlçe Halk Eğitim Merkezi ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüzle konuştuğumuzda ilçemizden yetişecek güreşçilerimiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumuzu belirtmiştik. Bu zamana kadar yaklaşık 30’a yakın farklı yaş ve kategorilerde güreşçilerimiz oldu. Bizleri gururlandıran ve ilçemizi de temsil ettikleri için bizler “Süloğlu Güreş Takımı” dedik. Hepsiyle ilçemiz ve bizler gurur duyuyoruz. İnşallah başarılarımız artarak devam edecek. Bir kez daha Eylem kızımızı tebrik ediyor, bundan sonrada elimizden ne geliyorsa destek olacağımızı belirtiyorum” dedi.
Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran Avrupa Şampiyonu Üçüncüsü Eylem Engin’in ziyaretinde kendisine tablet hediye etti.

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 157 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum