Reklam
Reklam

Başkan Kadir Albayrak; "Deprem'de Can ve Mal Kaybı Yok"

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak dün gece 00

09 Eylül 2020 - 07:50
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak dün gece 00.57 de Şarköy ilçesi Güzelköy açıklarında meydana gelen 4.3 şiddetinde ki depremle ilgili olarak sabah saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 01.15 itibariyle harekete geçerek deprem bölgesine ulaştığını herhangi bir can ve mal kaybının yaşanmadığını duyurdu.

Albayrak paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Günaydın Sevgili Tekirdağ’lı Hemşehrilerim, Günaydın Türkiye.

Bugün saatler 00.57’yi gösterirken Şarköy İlçemize bağlı Güzelköy Mahallemiz açıklarında meydana gelen 4.3 şiddetindeki deprem yürekleri ağza getirdi.

Saat 01.15 itibariyle harekete geçerek sırasıyla Barbaros, Kumbağ, Yeniköy, Uçmakdere, Gaziköy ve Hoşköy mahallelerimizden geçerek depremin merkez üssü olan Güzelköy (Melen) Mahallemize ulaştık. Ardından Mürefte ve Şarköy ilçe merkezimize doğru devam ettik. Çok şükür ki depremin merkez üssü başta olmak üzere şehrimizin hiç bir yerinde can veya mal kaybı yaşanmamıştır. Saat 03.15’te çalışmalarımızı tamamlayarak Süleymanpaşa İlçemize dönüyoruz.


Şarköy İlçemizin Güzelköy Mahallesi açıklarında meydana gelen ve ilimizde hissedilen deprem sebebiyle tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Geçmiş olsun Tekirdağ"
///Haber Merkezi

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 13 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum