Reklam
Reklam

BİK Müdürü Sabri Karakaya'dan Emeklilik Kararı

Tekirdağ Basın İlan Kurumu Müdürü Sabri Karakaya, 15 Ağustos 2021 tarihi itibariyle emekliye ayrıldığını açıklayan bir mesaj yayımladı.

BİK Müdürü Sabri Karakaya'dan Emeklilik Kararı
Editör: Haber Merkezi
13 Temmuz 2021 - 10:42
Basın İlan Kurumu (BİK) Tekirdağ Şubesi’nin dördüncü müdürü olan ve iki yıldır bu görevi yürüten BİK Tekirdağ Müdürü Sabri Karakaya, yaptığı yazılı açıklamada, çalışma hayatına başladığı 1988-2021 yıllarına değinerek, “1988-2021… Çalışma hayatına başladığım 24.11.1988’den emekliye ayrılmaya karar verdiğim 15.08.2021… Tam tamına dolu dolu 33 yıl… 20 yılı aktif gazetecilikle geçen bu sürede hak edilen Sürekli Basın Kartı… 13 yılı kamuda geçen bu sürenin son beş yılını Sivas ve Tekirdağ Basın İlan Kurumu Müdürü olarak geçirmekten duyduğum onur… Herşeyin bir sonu vardır… Ben de uzunca bir süre düşündükten sonra yeniden aktif gazeteciliğe dönmeyi ve başka görevlerde siz dostlarımla birlikte olmaya karar verdim” dedi.
Müdür Karakaya, 15 Ağustos’ta emekli olacağı konusundaki dilekçesini Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğüne yazılı olarak ilettiğini de kaydederek, “Tekirdağ Valimiz başta olmak üzere şubemize bağlı Edirne ve Kırklareli Valilerimize, kurumda görev yaptığım 5 yıllık sürede görevde bulunan Genel Müdürlerimize, Yönetim Kurulu Başkanlarımıza ve üyelerimize, Genel Kurul üyelerimize, kurumumuzun tüm çalışanlarına, görev yaptığım illerdeki basın-yayın kuruluşları ve çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin. Yeniden aktif gazetecilikte veya basınla ilgili başka bir görevde buluşuncaya kadar hoşçakalın” şeklinde konuştu.///Haber Merkezi

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 423 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum