Reklam
Reklam

"Bizler, hep birlikte gönüllere girmek için buradayız"

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Meydan Mahallesi’nde görev almış Sandık Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi

Editör: Haber Merkezi
11 Ekim 2020 - 06:18
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Meydan Mahallesi’nde görev almış Sandık Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Vatandaşların dertlerini sık sık dinlediklerini, yardımcı olabilecekleri konularda ellerinden geleni yaptıklarını ve görevlerinin hakkını vermeye çalıştıklarını belirten Başkan İba, “Bugün seçim için bir arada değiliz. Daha seçimlere 3 yıl gibi bir zaman var. Bizler hep birlikte gönüllere girmek için buradayız.” Dedi.
Meydan Mahallesi’nde görev almış Sandık Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Edirne İl Başkan Belgin İba, gerçekleştirilen ziyaretten memnun olduğunu dile getirdi.
Başkan İba, Meydan Mahallesi’nde görev almış Sandık Kurulu Üyeleri üyeleriyle istişarelerde bulundu.
“Gönüllere girmek için buradayız”
Geçmişten günümüze Edirne için daha iyisini gerçekleştirmek için dertleştiklerini ifade eden Başkan İba, “Bugün önümüzde seçim yok. Bugün seçim için bir arada değiliz. Daha seçimlere 3 yıl gibi bir zaman var. Bizler hep birlikte gönüllere girmek için buradayız. Sandık Kurulu Üyelerimizi tanımak ve dinlemek için buradayız. Geldiğiniz için çok teşekkür ederiz. Daha çok gelin, daha çok birlikte olalım. Elimizden gelen ne varsa da yapıyoruz. Yaparız da. Sizler de bundan sonraki süreçlerde inşallah daha çok bizimle burada zaman geçirirseniz mutlu oluruz.” Şeklinde konuştu.
Vatandaşların dertlerini sık sık dinlediklerini, yardımcı olabilecekleri konularda ellerinden geleni yaptıklarını ve görevlerinin hakkını vermeye çalıştıklarını belirten İba, önümüzdeki günlerde mahalle başkanları ile birlikte mahallelerdeki delegeleri ve üyeleri ziyaret edeceklerini söyledi.
Birlikte uyum içinde çalışacaklarını vurgulayan İba, “Tüm mahallelerimizde görev almış Sandık Kurulu Üyelerimiz ile tedbirler kapsamında bir araya gelmeye devam edeceğiz. Sandık başkanlarımız ile en sonunda toplu bir buluşma etkinliği düzenleyip AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Mustafa Demir'ide davet edeceğiz.” dedi. ///Haber Merkezi
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 81 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum