Reklam
Reklam

Dinar: "Tek hedefimiz; Edirne'mizi turizmde Türkiye 1.si yapmak"

Edirne Valiliğinin şehrin tüm girişlerine yaptırmış olduğu tanıtıcı ve hatırlatıcı tabelalar gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor

05 Ekim 2020 - 13:50
Edirne Valiliğinin şehrin tüm girişlerine yaptırmış olduğu tanıtıcı ve hatırlatıcı tabelalar gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğer Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar yaptığı açıklamada; "Serhat Şehri Edirne’mize her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turistin girdiğini hepimiz biliyoruz. Güzel Edirne’miz tarihi, kültürü, el sanatları, doğal güzelliklerinin yanında Gastronomisi ile de Türkiye de en çok ziyaret edilen şehirlerin başında gelmektedir. Çok kısa süre önce yaptırılan tanıtıcı ve hatırlatıcı tabelalar sayesinde yurt dışından ve yurt içinden gelip Edirne’mizden transit geçen turistlerin şehir merkezine daha çok gireceğine ve İleride Edirne Ekonomisinde hissedilir derecede katkı sağlayacağı düşüncesiyle Sayın Valimiz Ekrem Canalp beyefendiye ve emeği geçen herkese bir ciğerci esnafı olarak teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler tüm kurum ve kuruluşlarla el ele Edirne’mizi tanıtmaya ve turizmde 1. Sırada olmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Tek bir hedefimiz var güzel Edirne’mizi turizmde Türkiye 1.si yapmak" dedi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 93 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum