Reklam
Reklam

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası 19 Mayıs Kutlama Mesajı

19 Mayıs 1919 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basmasıyla milli mücadelenin başladığı tarihimizin dönüm noktası olan bu kutsal günde, Mi

18 Mayıs 2020 - 17:52
19 Mayıs 1919 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basmasıyla milli mücadelenin başladığı tarihimizin dönüm noktası olan bu kutsal günde, Milletimizin azim, cesaret, fedakarlık ve kararlılığı neticesinde zaferle taçlanan Kurtuluş Mücadelesi'nin bu yıl 101. Yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşamaktayız.

Atatürk'ün milli birlik ve beraberliğin sembolü olan bu anlamlı günü gençlere armağan etmesi; cesareti, coşkusu, kabiliyeti, duygu ve düşünceleri ile ülkemizi koruyup muhafaza edecek, Türk Milletini geleceğe taşıyacak gençlere verdiği değer ve duyduğu güven en kıymetli hazinemizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yıldönümünü kutluyor, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Vatanımız uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.


RECEP ZIPKINKURT
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 37 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum