Reklam
Reklam

Edirne Valisi Ekrem Canalp'in Muhtarlar Günü Mesajı

19 Ekim tarihi, 19

Editör: Haber Merkezi
19 Ekim 2020 - 00:32
19 Ekim tarihi, 19.10.2015 tarihli ve 2015/11 sayılı Başbakanlık Genelgesi ile Muhtarlar Günü olarak ilan edilmiştir.

Devlet-millet bütünleşmesinin tesisinde önemli bir yere sahip olan muhtarlarımız, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanmasında, sorunlarının çözüme kavuşturulmasında özveri ile görev yaparak, devletimizin gören gözü, vatandaşlarımıza dokunan sıcak eli haline gelmiştir.

Halkımızın teveccühüne mazhar olmak, aynı zamanda muhtarlarımıza büyük sorumluluklarda yüklemektedir. Bu sorumluluk bilinci ile ilimizde de; köy ve mahallelerimizin her türlü ihtiyacını tespit ederek, hizmet sunma hususunda emeğini esirgemeyen, bizlere köylerin ve mahallelerin gelişimi ve değişimi noktasında çözüm ortaklığı yapan 253 köy ve 95 mahalle muhtarımıza, ortaya koydukları özverili hizmetlerinden ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz projelerimizin gerek planlanması gerekse hayata geçirilmesi aşamalarında ve hemşerilerimize en faydalı hizmetlerin götürülmesi noktasında muhtarlarımızın görüş ve önerileri her zaman çok kıymetli olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, gerek milletimizin gerekse devletimizin temsilcisi olarak önemli bir görevi ifa eden muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyor, tüm muhtarlarımızın "Muhtarlar Günü"nü kutluyor, ebediyete intikal eden muhtarlarımıza Allah'tan rahmet, görevde olanlara sağlık ve başarılı görevler diliyorum.

Ekrem CANALP

V A L İ
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 38 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum