Reklam
Reklam

Edirnespor Yöneticilerinden Malatya'da Ziyaretler

TFF 3

Editör: Haber Merkezi
17 Şubat 2021 - 17:43

TFF 3. Lig de mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor, dün Malatya Yeşilyurt Belediyespor ile karşılaştı. Karşılaşma öncesi Edirnespor Başkanı Savaş Üner ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Malatya’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Edirne’de geçen yıllarda görev yapan Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran’ı adliye sarayında ziyaret eden Edirnespor yönetimi, isminin yazılı olduğu 22 numaralı Edirnespor formasını Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran’a hediye ettiler.

Edirnespor yönetimi Malatya Valisi Aydın Barkuş’a da ziyaret gerçekleştirdi. Vali Barkuş’u makamında ziyaret eden Edirnespor yönetimi, Vali Barkuş’a isminin yazılı olduğu 22 numaralı Edirnespor formasını hediye ettiler.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a da ziyaret gerçekleştiren Edirnespor Yönetimi, Malatya’da Edirnespor’a sponsor olan Sedat Dertli ve kardeşi Vedat Dertli’ye de desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Edirnespor Başkanı Savaş Üner, Malatya Valisi Aydın Barkuş’a ve Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.///Haber Merkezi

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 47 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum