Reklam
Reklam

Enez Açıklarında Tekne Battı

Pazar günü Enez açıklarında alabora olan teknede; İpsala'da ikamet ettiği belirlenen 4 kişiden birinin beş saat yüzerek kendi imkanları ile kurtulduğu, bir diğerinin de sahil güvenlik ve balıkçı tekne

Editör: Haber Merkezi
09 Kasım 2020 - 06:35

Pazar günü Enez açıklarında alabora olan teknede; İpsala'da ikamet ettiği belirlenen 4 kişiden birinin beş saat yüzerek kendi imkanları ile kurtulduğu, bir diğerinin de sahil güvenlik ve balıkçı tekneleri tarafından kurtarıldığı, kayıp olan iki şahsı arama çalışmalarının da devam ettiği öğrenildi.

Dün akşam saatlerinde konuya ilişkin Enez Belediyesi resmi sosyal medya hesabından yapılan fotoğraflı paylaşımda şunlar kaydedilmişti:

“Enez açıklarında alabora olan teknede İpsala'da ikamet ettiği belirlenen 4 vatandaşımızdan birisi kendi çabalarıyla sahile çıkmayı başardı. Uğur Soydan isimli vatandaş ise az önce sahil güvenlik ekiplerinin özverili çalışması sonucu kurtarıldı. Diğer iki vatandaşı arama çalışmaları devam ediyor. Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç , Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal Enez Limanında gelişmeleri yakından takip ediyor.”

Haber yayına hazırlandığı sırada arama kurtarma çalışmaları devam ediyordu. ///Haber Merkezi

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 72 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum