Reklam
Reklam

ETSO Üyelerine Ücretsiz Dezenfektan

"EDİRNE VALİLİĞİ DESTEKLERİYLE ÜYELERİMİZE ÜCRETSİZ DEZENFEKTAN" Pandemi süreci boyunca COVİD-19 salgını ile mücadele kapsamında çalışmalarını sürdüren Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Edirne Valiliği

08 Ekim 2020 - 07:28
"EDİRNE VALİLİĞİ DESTEKLERİYLE ÜYELERİMİZE ÜCRETSİZ DEZENFEKTAN"

Pandemi süreci boyunca COVİD-19 salgını ile mücadele kapsamında çalışmalarını sürdüren Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Edirne Valiliği tarafından üretimi yaptırılan dezenfektanları üyelerine ücretsiz olarak dağıtımını gerçekleştirecek.
Salgın süreci boyunca Edirne Valiliği destekleri ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nın koordineli bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt "Salgından korunmak ve yayılmasını engellemek için tedbiri elden bırakmamalı. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymak sağlık ve salgından korunmak adına en önemli hususlardır. Dolayısıyla kişisel hijyen ve virüsten korunma noktasında önemli rolü olan ve Edirne Valiliği İl Özel İdaresi'nden Odamız üyeleri için üretimi yaptırılan el dezenfektanlarının üyelerimize dağıtımı sağlanacaktır. Pandemi sürecindeki desteklerinden dolayı, Edirne Valimiz Sayın Ekrem Canalp'e tüm üyelerimiz ve Odamız adına teşekkür ediyoruz" dedi.


Üye ziyaretlerinde salgından korunmak için COVİD-19, maske mesafe ve hijyen konularında bilgilendirme sağlamanın yanı sıra dezenfektan dağıtımı da gerçekleştireceklerini ifade eden Zıpkınkurt "Dezenfektanları daha hızlı temin etmek isteyen üyelerimiz, mesai saatleri içinde Odamızı ziyaret edebilir, bilgi almak isteyen üyelerimiz ise 02842251014-127 telefon numarası üzerinden irtibata geçebilir." sözlerine yer verdi.


EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 16 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum