Reklam
Reklam

Hüseyin Baş, "E-Spor. CS-GO Turnuvası" na katılacak

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş Gençlik kollarının düzenleyeceği E-Spor

Editör: Haber Merkezi
17 Temmuz 2020 - 12:42
Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş Gençlik kollarının düzenleyeceği E-Spor. CS-GO Turnuvasına katılacak.

BTP Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Mısır yaptığı açıklamada;

"Gelişen, değişen çağımızda gençleri kaynaştıracağız"

"Bir ilke imza atacağız. Gelişen, değişen çağımızda yarınlarımızın teminatı gençlerimizi bir beraber yapmak, kaynaştırmak için kolları sıvadık. Çok farklı bir etkiliğe E-Spor. CS-GO turnuvasına imza atmaya hazırlanıyoruz. Bütün ekiplere şimdiden başarılar diliyoruz.
"Genel Başkanımız katılacak olması heyecanımızı katladı"
Genel Başkanımızın genç olması hasabiyle turnuvaya katılacak olması bizleri sevindirdi. Heyecanımızı katladı. 19 Temmuz 2020 günü başlayacak olan ve online yapılacak turnuvaya son başvuru tarihi 18 Temmuz saat 15.00 olarak belirledik. Katılım ücretsiz olacak ve 128 takım katılacaktır. Turnuvanın açılış maçını Genel Başkanımız Hüseyin Baş yapacaktır.
"Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarına dikkat çekeceğiz"
Amatör bir ruhla yapacağımız E-Spor. CS-GO turnuvası ile gençlerimizin pandemi günlerinde;
Evde kalmalarına, Sosyal mesafe kurallarına uymalarına, Hijyen kurallarına ve maske takmaları konularına, ayrıca kötü alışkanlıklardan uzak durmalarına dikkat çekeceğiz. Bundan böylede bu tarz organizasyonlarla gençlerle bir ve beraber olmaya devam edeceğiz." dedi. ///Haber Merkezi
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 232 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum