Reklam
Reklam

İba ve Aksal, Muhtarlar ve İlçe Teşkilatlarıyla Bir Araya Geldi

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile birlikte bugün, gerçekleştirilecek kongreler için Uzunköprü İlçe teşkilatı ve muhtarlar ile bir araya geldi

Editör: Haber Merkezi
11 Eylül 2020 - 00:03
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile birlikte bugün, gerçekleştirilecek kongreler için Uzunköprü İlçe teşkilatı ve muhtarlar ile bir araya geldi.
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, bugün gerçekleştirilecek Uzunköprü ve Meriç ilçe kongreleri öncesi muhtarlar ve ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. Başkan İba’ya Uzunköprü İl Genel Meclis üyesi Nedret Akbulut eşlik etti. Edirne’ye hizmet ve desteklerde bulunan muhtarların istek ve taleplerini dinleyen Başkan İba, Uzunköprülü muhtarları kongreye davet etti.
Başkan İba, Uzunköprü Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Orhan Karahan’ı makamında ziyaret ederek, Kurtuluş Camii inşaatı hakkında muhtardan bilgi aldı.
Ardından İba, Uzunköprü Ziraat Odası Başkanı Yıldız Kılıç'ı ziyaret etti. Başkan İba, Ayçiçeği ve çeltik üretimine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, çiftçilerin hasadının bereketli olmasını diledi. ///Haber Merkezi
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 87 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum