Reklam
Reklam

İl Başkanı İba, tamamlanan ilçe kongrelerini değerlendirdi

AK Parti Edirne İl Başkanlığı, Video Konferans İle İlçe Başkanlıklarıyla Toplantı Yaptı AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, biten ilçe kongreleri sonrasında ilçe başkanlarıyla video konferans siste

Editör: Haber Merkezi
21 Ekim 2020 - 16:50
AK Parti Edirne İl Başkanlığı, Video Konferans İle İlçe Başkanlıklarıyla Toplantı Yaptı
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, biten ilçe kongreleri sonrasında ilçe başkanlarıyla video konferans sistemi aracılığıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
İlçe kongreleri sonrası AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ilçe başkanları ile video konferans toplantısında bir araya geldi.
Kentteki tüm ilçe başkanlarının katıldığı toplantıda Başkan İba, ilçe teşkilatlarının gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında başkanlardan kapsamlı bilgi aldı.
Başkan İba, yürütülecek çalışmalar hakkında istişarelerde bulunduklarını belirterek, “İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Her yeni günü başarıya giden yolda bir fırsat görerek, zaman mefhumunu bir kenara koyup gecemizi gündüzümüze katarak, milletimize hizmet davasını daha ileriye taşıyacağız. Bitirdiğimiz ilçe kongrelerimiz ile milletimize hizmet yolundan uyum içerisinde çalışacağız. Bu kutlu yolculukta Rabbim’den muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.

///Haber Merkezi
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 85 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum