Reklam
Reklam

İYİ Parti İl Başkanı Demir; "İslama zarar veriyorlar"

"İKTİDARDAKİLER SAHİP OLDUĞU YETKİYİ KULLANAMIYOR" "Bunlar iktidara geldiklerinde 3Y ile (Yasak, Yolsuzluk, Yoksulluk) mücadele edeceklerini söylemişti, fakat geldiğimiz noktada bu 3Y de yerlerde sürü

Editör: Haber Merkezi
05 Ağustos 2020 - 15:23

"İKTİDARDAKİLER SAHİP OLDUĞU YETKİYİ KULLANAMIYOR"


"Bunlar iktidara geldiklerinde 3Y ile (Yasak, Yolsuzluk, Yoksulluk) mücadele edeceklerini söylemişti, fakat geldiğimiz noktada bu 3Y de yerlerde sürünüyor ve gün geçtikçe de bu sıkıntılar artıyor"dedi.


İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, çok önemli açıklamalarda bulundu.


"DİNİ KULLANARAK SİYASET YAPIYORLAR VE İSLAMA ZARAR VERİYORLAR"


Önemli açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ekrem Demir, iktidarı eleştiri yağmuruna tuttu.


İl Başkanı Demir iktidardakilerin dini kullanarak siyaset yaptıklarını ve İslam âlemine zarar verdiklerini söyleyerek, "Bunların dinle alakası yok. İslam dininde olmayan olgular varmış gibi bize göstermeye çalışıyorlar. Ayasofya konusunu siyasete katarak ayrıca isim vermeden de olsa Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e lanet okuyarak hoş olmayan davranışlar sergilediler. Lanet okunacak biri varsa bu İstanbul'u İngilizlere bırakıp ardından kaçan Vahdeddin'dir. Siyasal İslamcıların derdi aslında Cumhuriyetle, dolayısıyla da Atatürk'ü de gündemden düşürmeye çalışıyorlar. Lakin bunları silmesi söz konusu değil" dedi.


"BİRLİKTEN YANA OLMALIYIZ"


İl Başkanı Demir, konuşmasında çoklu baro konusunu da eleştirerek şöyle konuştu: 


"Çoklu baro ne demek? Düşünün İstanbul'da üç tane dört tane valilik olabilir mi? Bunların neye hizmet ettiklerini anlamakta güçlük çekiyorum. Milletimizi bu kadar ayrıştırmanın anlamı yok, birlikten yana olmamız lazım. Devletimizin en tepesindeki insan 83 milyonun cumhurbaşkanı olamıyor maalesef..."


Başkan Demir aynı zamanda ülkemizdeki çiftçilere de dünya devletlerine kıyasla yeterli desteğin verilmediğini de dile getirdi. ///Haber Merkezi

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 80 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum