Reklam
Reklam

Keşan Meslek Yüksekokulunda Kariyer Günleri

Kariyer Günleri kapsamında Keşan Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik, NRC Mühendislik sahibi Makine Mühendisi Nurettin Özmen’in konuşmacı olarak katıldığı "Meslek Yüksekokulları için Kariyer Plan

Editör: Haber Merkezi
27 Mayıs 2019 - 11:22

Kariyer Günleri kapsamında Keşan Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik, NRC Mühendislik sahibi Makine Mühendisi Nurettin Özmen’in konuşmacı olarak katıldığı "Meslek Yüksekokulları için Kariyer Planları" isimli konferans düzenlendi.


Makine Mühendisi Nurettin Özmen, öğrencilere başarı hikâyesini, mesleki bilgi ve birikimlerini aktararak deneyimlerini paylaştı. Özmen, öğrencilere hayata karşı bakış açılarını geliştirmeyi, kariyer planlaması yapmayı, sürdürülebilir bir başarı elde etmeyi ve her şeyden önemlisi üretmeyi öğütledi.


Etkinlikte konuşan Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Süleyman Kök, Kariyer Günleri etkinlikleri ile ülkemizin iş insanları ve meslek sahibi insanlarını öğrencilerimizle bir araya getirdik. Doç. Dr. Kök, bu etkinlikler ile öğrencilerin öz güvenlerini artırmaları, farklı sektörler hakkında fikir sahibi olmaları, kariyer kaygılarını azaltarak çalışma koşulları ve ilgi duydukları meslekler hakkında bilgi almaları amaçlandığını ifade etti.

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 243 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum