Reklam
Reklam

Keşan'da Parkomat Uygulaması Başlıyor!

Keşan Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılan ve 311 aracı kapsayan parkomat uygulamasının 29 Kasım 2017 Çarşamba günü başlayacağı bildirildi

Editör: Haber Merkezi
27 Kasım 2017 - 17:16
Keşan Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılan ve 311 aracı kapsayan parkomat uygulamasının 29 Kasım 2017 Çarşamba günü başlayacağı bildirildi.

Uygulama yapılacak cadde ve sokaklarda parkomat tabelaları da asılmaya başlandı.

Parkomat uygulaması tarifesi şöyle:

0-1 saat                3 TL

1-2 saat                5 TL

2-4 saat                7 TL

4-6 saat                8 TL

6-8 saat                10 TL

Gün boyu            20 TL

8 saat sonrası her saat 1 TL artırılarak uygulanacak.

Parkomat ihalesini aylık 23 bin 660 bedelle, 2 yıllığına Muğla’dan ANS Ltd. Şti.’nin kazanmıştı.

PARKOMAT UYGULAMASI YAPILACAK CADDE VE SOKAKLAR…

Parkomat sisteminin uygulanacağı Keşan’daki cadde ve sokaklar şöyle: Coşkun Tezelli Sokak girişinden Tekel Meydanı’na kadar İsmail Saraç Caddesi (28 araç), Tekel Meydanı’ndan Sebat Sokak ile Demirciler Caddesi arası (5 araç); Tekel Meydanı’ndan Paşayiğit Caddesi kesişimine kadar Demirciler Caddesi (35 araç); Demirciler Caddesi’nden Hayribey Sokak’a kadar Dr. Tayyip Akalın Caddesi (40 araç); İsmet İnönü Caddesi’nden Paşayiğit Caddesi’ne kadar Fevzi Çakmak Caddesi (40 araç); Hastane Caddesi’nden Rasim Ergene Caddesi’ne kadar Paşayiğit Caddesi (55 araç); Demirciler Caddesi’nden Fevzi Çakmak Caddesi’ne kadar Kazım Karabekir Caddesi (30 araç); Paşayiğit Caddesi’nden Dr. Tayyip Akalın Caddesi’ne kadar Güven Sokak (8 araç); Cumhuriyet Caddesi’nden Şube Sokak’a kadar Şehitlik Caddesi (30 araç); Şehitlik Caddesi’nden Paşayiğit Caddesi kesişimine kadar Hastane Caddesi (20 araç); Kurtuluş Caddesi’nden Şehit Komando Er Levent Çembelli Sokak’a kadar Hayribey Sokak (20 araç).

Uygulamada görevlendirilen kişilerin parkomat görevlisi olduğuna dair kıyafeti olacağı ve yaka kartı taşıyacağı bildirildi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 446 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum