Reklam
Reklam

Kırklareli Belediyesi'nden Taşıt Sahiplerine Jest!

Kırklareli Belediyesi, olası şiddetli yağmur öncesi aldığı karar ile vatandaşlardan alkış aldı

Editör: Haber Merkezi
09 Ekim 2020 - 11:53
Kırklareli Belediyesi, olası şiddetli yağmur öncesi aldığı karar ile vatandaşlardan alkış aldı.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun talimatı ile Kapalı Pazar ve Fuar alanı 3 günlüğüne Kapalı Otopark olarak hizmet vermesi için vatandaşların hizmetine açıldı.

Olası dolu, fırtına ve şiddetli yağış için tedbirlerini en üst seviyeye çıkaran Kırklareli Belediyesi, bu kapsamda Kapalı Pazar ve Fuar Alanını otopark hizmeti için vatandaşların hizmetine sundu.

Alınan kararın ardından vatandaşlar araçlarını Kapalı Pazar ve Fuar alanına park etmeye başladılar. Araçlarını korunaklı bir bölgeye park eden araç sahipleri, bu uygulamadan dolayı mutlu olduklarını ve bu kararın alınmasında emeğe geçen başta Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu olmak üzere herkese teşekkür ettiler.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu,  konu ile alakalı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi ‘’ Yağmur ve dolu riskine karşı, araçlarınızı kapalı pazar alanında koruyacağız! Kentimizde etkili olması beklenen olumsuz hava koşulları nedeni ile Kapalı Pazar ve Fuar Alanımız 8-11 Ekim tarihleri arasında ücretsiz olarak halkımıza otopark hizmeti verecektir.

Araçlarını Kapalı Pazar ve Fuar alanına park eden vatandaşlarımızın plaka bilgilerini ve cep telefonu numaralarını güvenlik personeline bildirmeleri gerekmektedir’’ ///Haber Merkezi

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 47 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum