Reklam
Reklam

Meral Akşener, il başkanlarıyla video konferans yöntemiyle görüştü

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, aralarında Edirne İl başkanı Ekrem Demir'in de bulunduğu il başkanlarıyla video konferans yöntemiyle bir araya gelerek, istişarelerde bulundu

Editör: Haber Merkezi
05 Eylül 2020 - 00:23
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, aralarında Edirne İl başkanı Ekrem Demir'in de bulunduğu il başkanlarıyla video konferans yöntemiyle bir araya gelerek, istişarelerde bulundu.

İYİ Parti'de il başkanları, Genel Başkan Meral Akşener ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'la video konferans yöntemiyle görüşerek, çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

İYİ PARTİ İL BAŞKANI DEMİR, ÇALIŞMALARINI TOPLANTIDA ANLATTI

Toplantının ardından açıklama yapan İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, "İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, İYİ Parti Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın, İYİ Parti Genel Sekreterimiz Sayın Uğur Poyraz ve İYİ Parti İl Başkanlarımızın katılımıyla gerçekleştirilen toplantımızı video konferans üzerinden tamamladık. Genel Başkanımıza başarı dileklerimizi toplantıda bir kez daha iletme fırsatı bulduk" dedi.

Yaptıkları çalışmaları Genel Başkan Meral Akşener ve Teşkilat Başkanı Koray Aydın'a sunduklarını kaydeden İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, "Toplantıda İl Başkanlığı olarak katkılarımızı sunduk, projelerimizi anlattık. Her zaman söylediğimiz gibi; İYİ Parti'yi iktidar, Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı yapacağız" diye konuştu. ///Haber Merkezi
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 51 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum