Reklam
Reklam

MHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Tokluoğlu ve Yönetimi Mazbatayı Aldı

Geçtiğimiz hafta Olağan Kongresi Gerçekleşerek, delegelerin tam desteğiyle MHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığına yeniden seçilen MHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Emre Tokluoğlu ve yönetimi mazbatayı Edirn

Editör: Haber Merkezi
24 Ağustos 2020 - 19:06
Geçtiğimiz hafta Olağan Kongresi Gerçekleşerek, delegelerin tam desteğiyle MHP Edirne Merkez İlçe Başkanlığına yeniden seçilen MHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Emre Tokluoğlu ve yönetimi mazbatayı Edirne Adliyesinden aldı. İl seçim Kurulunda düzenlenen törenle Mazbatasını alan Başkan Tokluoğlu; LİDERİN SÖZÜ SÖZÜMÜZ, YOLU YOLUMUZDUR” vurgusu yaptı.

MHP Genel Merkezine yakınlığı ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bağlılığı ile parti tabanında büyük teveccüh gören Tokluoğlu; “Teşkilatçılığın ilk ölçütü lidere bağlılık, saygı, vefa ve sadakattir. MHP, gücünü sinesinde sönmeksizin yanan davaya sadakat ateşinden ve milletimizin tarihe mal olmuş teşkilatçılık hasletinden almaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi, kurulduğu günden bu yana teşkilat terbiyesi ile şahsi menfaatten öte, milletin bekası için çalışmıştır. Bu Başbuğ döneminde böyleydi, Devlet Bahçeli döneminde de böyle devam etmektedir.

Bu doğrultuda liderin attığı adımın arkasından yürüyenlerin bu gibi siyasi rant odaklı oyunlara göz yummayacaklarından hiç şüphemiz yoktur. Türk Milletinin şah damarı olan partimiz, Başbuğ’dan sonra liderimiz Devlet Bahçeli’nin fedakarlıklarıyla dolu bir geçmişle bugüne gelmiştir. Servetinin yarıdan fazlasını davaya harcayan, her gün gece yarılarına kadar Genel Merkezde çalışmalarını sürdüren, dava için ömrünü adayan çınar bizim liderimizdir.

Bizim ne paralı askerimiz var ne de başkalarına çamur atabilecek kadar kirli ellerimiz. Bizim tek gerçeğimiz var; O da davamız... Davamızın lideri Devlet Bahçeli” dedi.

Daha sonra MHP Merkez İlçe Başkanı Emre Tokluoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Edirne Adliye Sarayı önünde basına ve günün anısına fotoğraf çekimi yaptırdılar. ///Haber Merkezi

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 135 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum