Reklam
Reklam

MHP İl Başkanı Tercan, Lalapaşa'daki ziyaretlerini değerlendirdi

MHP İl Başkanı Zakir Tercan, parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Lalapaşa İlçesinde yaptıkları ziyaretleri değerlendirdi

Editör: Haber Merkezi
27 Ekim 2020 - 10:47
MHP İl Başkanı Zakir Tercan, parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Lalapaşa İlçesinde yaptıkları ziyaretleri değerlendirdi.

Tercan konuya dair açıklamasında şunları kaydetti:

“Bugün Edirne/Lalapaşa İlçesinde; MHP İlçe Teşkilatımız ve İl Yönetimimiz ile birlikte İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Çağatay Çakal'ı, AK Parti Belediye Başkanımız Sayın İsmail Arslan'ı ve Esnafımızı ziyarette bulunduk.

Ziyaretlerimiz esnasında; Edirne İlimizin ve Lalapaşa İlçemizin sorunları ile ilgili ve Türkiye genelinde siyasi gelişmeler hakkında İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Çağatay Çakal ve Belediye Başkanımız Sayın İsmail Arslan ile istişarede bulunduk ve gelişmeleri konuştuk.

Ziyaretimizin akabinde; Lalapaşa İlçe Esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledik. Türkgün gazetesi ve Broşür dağıttık. Esnafımızın Korona Virüsünden dolayı sıkıntılarının olduğu her hallerinden belliydi.

MHP, olarak halkın sorununu tespit edip bunu çözmeye çalışmak görevimiz. Herkes kendi görevini yaparsa sorunlar az da olsa ortadan kalkar ve rahat bir nefes alınır. MHP olarak üzerimize her ne düşüyorsa fazlasıyla yapmaya gayret ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz.

Bizim amacımız; Halkımıza yardımcı olmaya çalışmak. Esnafımızın, Çiftçimizin, Köylümüzün, Dar ve Yoksul insanımızın derdine çare olmaktır.

Bu arada; İlçemizde yapmış olduğumuz çalışmaların organizasyonunu yapan İlçe Başkanımız Sayın Bedir Adıyaman Başkanımıza ve Yönetimine çok teşekkür ediyorum. İl ve İlçe Yönetimimize yakın ilgi, alaka gösteren ve ikramlarda bulunan İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Çağatay Çakal'a ve Belediye Başkanımız Sayın İsmail Aslan'a çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” ///Haber Merkezi
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 45 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum