Reklam
Reklam

MHP Teşkilatından Enez Çıkarması!

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan ve İl-İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Enez İlçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

MHP Teşkilatından Enez Çıkarması!
Editör: Haber Merkezi
15 Temmuz 2021 - 06:52
Ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan Tercan, şunları kaydetti:
13 Temmuz 2021 Salı günü Edirne/Enez İlçesinde; MHP İlçe ve İl Yönetimlerimiz ile birlikte.. İlçe Kaymakamı Sayın Şükrü Alperen Göktaş’ı.. AK Parti İlçe Teşkilatını.. MHP İlçe Teşkilatımızı ve Esnafımızı ziyarette bulunduk.
Ziyaretlerimiz esnasında; Edirne İlimizin ve Enez İlçemizin sorunları ile ilgili ve Türkiye genelinde meydana gelen olaylar hakkında.. İlçe Kaymakamımız, AK Parti İlçe Başkan Vekili, MHP İlçe Başkanı ile istişarede bulunduk ve gelişmeleri konuştuk...
Cumhur İttifakının ruhuna uygun olarak; Enez İlçe Esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledik.. Esnafımızın Korona Virüsüden dolayı sıkıntılarının olduğunu ifade etmişlerdir.
MHP ve Cumhur İttifakı olarak halkın sorununu tesbit edip bunu çözmeye çalışmak görevimiz.. Herkes kendi görevini yaparsa sorunlar azda olsa ortadan kalkar ve rahat bir nefes alınır. MHP olarak üzerimize her ne düşüyorsa fazlasıyla yapmaya gayret ediyoruz ve etmeyede devam edeceğiz.
Bildiğiniz gibi 2023 yılında yapılacak olan milletvekilli seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisi için ter dökeceğiz ve Allahın izniyle Edirne’den Milletvekili çıkaracağız.

Bizim amacımız Halkımıza yardımcı olmaya çalışmak.. Esnafımızın, Çiftçimizin, Köylümüzün, Dar ve Yoksul insanımızın derdine çare olmaktır.
MHP Edirne’nin şah damarıdır. Edirne’de MHP’ye katılımlar çığ gibi artıyor, çığ gibi büyüyor. MHP’nin başarısı için çalışıyoruz, Edirne’de MHP rüzgarı esiyor...
Edirne’de MHP’nin başarısını herkes görecektir. MHP İl Yönetimi arkasına bakmadan yoluna devam ediyor. MHP Edirne’dir, Edirne Halkının özü ve özetidir...
MHP Edirne'de tek bir vücut olacaktır. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Amacımız MHP'yi Edirne'de hak ettiği yere getirmektir."
Beka diyenlere, çare olarak MHP’yi gösteriyoruz.. Huzur isteyenlere, yegâne umut olarak MHP’yi hatırlatıyoruz.. Adalete susayanlara, refah ve gelişmişliğe özlem duyanlara MHP yeter diyoruz.. Cumhur İttifakı, Millet Aklı, Türkiye’nin Teminatı, Elbette TBMM’de Güçlü M.H.P!...
Bu arada; İlçemizde yapmış olduğumuz çalışmaların organizasyonunu yapan İlçe Başkanımız Sayın Sedat Akgül’e, Başkan Yardımcım Sayın Ramazan Avkıran’a ve İlçe Yönetimine ne kadar teşekkür etsem azdır..
Bizi çok iyi karşılayan, misafirperverlik gösteren, ikramlarda bulunan AK Parti İlçe Başkanı Vekili Sayın Ekrem Demirci’ye ve Yönetimine en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum..
Değerli Kaymakamımız; çalışmaları ile ilgili bilgi sunmuştur. Genç, yetenekli, bilgi birikimi olan, konulara hakim, ileriyi gören, Türkiye’yi çok mükemmel takip eden, ilerisi için istikbal vadeden, İl-İlçe Yönetimimize yakın ilgi, alaka gösteren ve ikramlarda bulunan İlçe Kaymakamımız Sayın Şükrü Alperen Göktaş’a çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum...
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 488 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum