Reklam
Reklam

"Müze Keşan" İskeçe'de!

Kent Müzesi Koordinatörü Arkeolog Aslı Avcı, Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği’nin Davetlisi olarak lise öğrencileri ile yapılacak online söyleşiye katılıyor

Editör: Haber Merkezi
14 Kasım 2020 - 07:27

Kent Müzesi Koordinatörü Arkeolog Aslı Avcı, Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği’nin Davetlisi olarak lise öğrencileri ile yapılacak online söyleşiye katılıyor.

                      Müze Keşan BTAYTD (Batı Trakya Azınlığı Yüksek Tahsilliler Derneği) Mesleki Tanıtım ve Rehberlik Kolu’nun 14 Kasım 2020 saat 21.00’de lise öğrencilerine yönelik online mesleki tanıtım söyleşisine konuk oluyor.

                      Arkeolog Ne İş Yapar? Nasıl Arkeolog Olunur? Mesleğin zorlukları nelerdir? Arkeoloji Bölümü’nden mezun olunca neler yapabilirim? gibi öğrencilerin merak ettikleri soruların yanıtlanacağı, konuyla bağlantılı olarak Keşan Kent Müzesi projesinin tanıtılacağı programa google meet üzerinden Yunanistan’da yaşayan öğrenciler katılım sağlayacak. 

                      Kent Müzesi sosyal sorumluluk ve uluslararası kurumlarla işbirliği projeleri kapsamında gerçekleşecek söyleşinin kaydı önümüzdeki günlerde Müze Keşan sosyal medya hesaplarından izlenebilecek.    

                      Müze Keşan sosyal medya hesaplarına, facebook/muzekesan, instagram/muzeksan, youtube/muzekesan adreslerinden ulaşılabiliyor.///Haber Merkezi

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 69 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum