Reklam
Reklam

Önder Yücel: "Önümüzdeki sene kürsü ve madalyalar artacak"

Trakya Birlik Spor Kulübü 2 pehlivanı 658

Editör: Haber Merkezi
08 Temmuz 2019 - 19:48
Trakya Birlik Spor Kulübü 2 pehlivanı 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde kürsü yaptı.

Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Önder Yücel, yaptığı yazılı açıklamada, deste orta boyda güreşen Emre Ayyıldız'ın karşılaştığı bütün rakiplerini yenerek şampiyon olduğunu küçük orta büyük boyda da Yusuf Kaflı'nın üçüncü olduğunu belirtti.

Gururlandıklarını ifade eden Yücel, şunları kaydetti:

"Emeğimizin karşılığını almanın sevincini yaşıyoruz. Gönül isterdi ki daha çok kürsü yapalım Edirnemiz'e daha çok madalyalar getirelim bu sene bir şampiyonumuz bir de üçüncümüz var inşallah önümüzdeki sene bu kürsü ve madalyalar daha da artacaktır.

Pehlivanlarımız Kırkpınar güreşleri öncesinde sıkı bir çalışma temposundan geçti Başpehlivan Ahmet Yavuz sporcularımız ile birebir ilgilenerek tecrübelerini aktardı, diğer hocalarımız ekip olarak Habil Kara, Aziz Özcan, Tamer Ergül sporcularımızı karşılaşmalara hazırladılar. Emeğimizi 658.Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde aldık

Bizlerden desteklerini maddi manevi desteklerini esirgemeyen Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Akgün ve Yönetim Kurulu üyelerine, Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çalen’e, Trakya Birlik Spor Kulübü İdarecilerine, antrenörlerimize, pehlivanlarımızın ailelerine teşekkür ederim."
AA
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 47 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum