Reklam
Reklam

Ramazan Şenlikleri sona erdi

Keşan Belediyesi’nin Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Ramazan Şenlikleri, 23 Haziran 2017 Cuma günü sona erdi

27 Haziran 2017 - 07:52
Keşan Belediyesi’nin Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Ramazan Şenlikleri, 23 Haziran 2017 Cuma günü sona erdi.

Ramazan Şenlikleri’nin son günü Rasim Ergene Parkı’nda gerçekleştirildi.

Saat 22.00 sıralarında başlayan etkinlikleri; Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan ile çok sayıda vatandaş izledi.

Hacivat ve Karagöz, sihirbaz gösterileri, orta oyun,  jonglör performanslarının yer aldığı etkinlik sonrası sahneye gelerek gösteri yapan ekibi başarılı performansları nedeniyle tebrik eden Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, ekibe çiçek takdim etti.

Aktan, “Keşan Belediyesi’nin Ramazan Ayı nedeniyle düzenlediği şenliklerimize katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Keşan Belediye Başkanımız Opr. Dr. Mehmet Özcan adına herkesin bayramını kutluyorum. Huzur içinde sağlıkla, mutlulukla güzel bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Güzel geceleri bizlere yaşattığı için ekibimize de çok teşekkür ederiz.” dedi.

Ekip de 13 akşam boyunca Keşan’da Ramazan Şenlikleri düzenlediklerini bildirdi ve destekleri nedeniyle hem Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve ekibine hem de izleyenlere teşekkür etti.

Keşan Belediyesi şenlikleri, Ramazan Ayı’nın anlamını yitirip alışkanlığa dönüşmüş klasik rutinlerle yaşanması yerine, anlamına yaraşır biçimde unutulmaya yüz tutmuş geleneksel eğlence biçimleriyle yaşatmak adına düzenledi. ///Belediye Basın Bülteni

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 351 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum