Reklam
Reklam

Saadet Partisi "Esnaf Kongresi" Düzenliyor

“Ekonomik verilerin durumu ve pandemi dönemindeki kapanma süreçleri, başta küçük esnaf olmak üzere birçok sektörde büyük sıkıntılar yaşanmasına sebep oldu.”

Saadet Partisi "Esnaf Kongresi" Düzenliyor
02 Haziran 2021 - 17:42 - Güncelleme: 02 Haziran 2021 - 17:56
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Tanıtma Başkanı Selim Kaya, Esnafın sorunlarını sürekli gündemde tutan Saadet Partisi’nin, son olarak yeni bir çalışmaya imza attığını kaydetti.  Saadet Partisi, 3 Haziran Perşembe günü “Esnaf Kongresi” düzenleyerek, esnafın sorunlarını gündeme taşıyacağını belirtti.
Pandemi sürecinde mağdur edilen esnafın sorunlarını sürekli olarak gündeme getirdiklerine vurgu yapan Selim Kaya,  Saadet Partisi, “Kepenkleri kaldırmadan ekonomi kalkınmaz!” diyerek  3 Haziran Perşembe Günü “Esnaf Kongresi” tertip edeceğini açıkladı.
ESNAF SORUNLARINI ANLATACAK
Seli Kaya,  “Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek kongrede esnafın sorunları, esnafın kendisinden dinlenecek ve bu sorunlara ilişkin ortak çözüm yolları geliştirilecek. Zoom üzerinden gerçekleştirilecek Esnaf Kongresi, Türkiye’nin dört bir yanından, farklı iş kollarından esnafın katılımına açık olacak ve YouTube.com/SaadetPartisiTV kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak” şeklinde konuştu.


 

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 120 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum