Reklam
Reklam

Saadet Partisi Yöneticileri Ziyaretlere Devam Ediyor

Saadet Partisi yöneticileri, Sivil Toplum kuruluşlarını, siyasi partileri, esnaf ve çiftçi birliklerini, dernek ve vakıfları ziyaret etmeye devam ediyor

20 Ekim 2020 - 15:30
Saadet Partisi yöneticileri, Sivil Toplum kuruluşlarını, siyasi partileri, esnaf ve çiftçi birliklerini, dernek ve vakıfları ziyaret etmeye devam ediyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Saadet Partisi İl Halkla İlişkiler Başkanı Cemal Kaya, “Saadet Partisi Genel Merkez Halkla ilişkiler Başkanlığı çalışma programını tüm Türkiye de olduğu gibi Edirne’mizde de icra ediyoruz” dedi.

Cemal Kaya açıklamasında şunları kaydetti; “Bu ziyaretlerde siyasi partilerimizle görüştük. Esnaf ve çiftçi kuruluşlarımızı ziyaret ediyoruz. Yerel Gazetelerimizi, haber ajanslarını, Yerel Televizyonumuzu,  üniversitemizi, belediyelerimizi, resmi kurumları, sendikaları, dernek ve vakıfları, muhtarlarımızı ziyaret ediyoruz. Çok faydalı görüşmeler oluyor. Ülkemiz ve şehrimiz için neler yapılması gerektiği konuları üzerinde görüşmeler,  müzakereler yapıyoruz.”

Bu ziyaret çalışmalarının iki hafta daha süreceğini  ifade eden Saadet Partisi Edirne Halkla İlişkiler Başkanı Cemal Kaya, “Yaşanabilir bir Türkiye“ için mücadele ediyoruz. Samimiyet ve gayretle, doğru adımlar atarak bunun başarılacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu. ///Haber Merkezi
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 18 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum