Reklam
Reklam

Süleymanpaşa Belediyesi minik dostların yanında

Yoğun kar yağışında ana arterler ve iç yolların açık tutulması için 3 vardiya halinde aralıksız çalışan Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri sokak hayvanlarını da unutmadı

Editör: Haber Merkezi
08 Ocak 2017 - 05:55
Yoğun kar yağışında ana arterler ve iç yolların açık tutulması için 3 vardiya halinde aralıksız çalışan Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri sokak hayvanlarını da unutmadı.

YOĞUN OLARAK YAŞADIKLARI YERLERE MAMA BIRAKILIYOR

Süleymanpaşa Belediyesi cuma günü itibari ile etkili olan kar yağışı ve soğuk hava şartları nedeniyle yiyecek bulmakta zorluk çeken sokak hayvanları için açık alanlara ve sokak hayvanlarının yoğun olarak yaşadığı mahallelere mama bırakarak hayvan dostlarımıza sahip çıkmaya devam ediyor.

BIRAKILAN MAMA MİKTARLARI ARTTIRILDI

Olağan mama dağıtımın yanı sıra şehir merkezinde kar yağışının başlamasıyla birlikte harekete geçen ekipler, şehrin çeşitli yerlerindeki mama noktalarını kontrol edip bırakılan mama miktarlarını arttırdı.

SOKAK HAYVANLARI İÇİN ACİL MÜDAHALE EKİBİ OLUŞTURULDU

Kar ve soğuk yüzünden hiçbir sokak hayvanının mağdur olmaması için veteriner hekim ve uzman personellerden acil müdahale ekibi oluşturulurken ekipler dün akşam saatleri itibari ile şehrin dört bir yanında sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılıyor.

ÇAĞRI MERKEZİ SOKAK HAYVANLARI İÇİN TELEFONLARINIZI BEKLİYOR

0850 450 59 59 nolu Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezi olası olumsuzlukların önüne geçilebilmesi ve tedaviye ihtiyacı olan minik dostlarımız için telefonlarınızı bekliyor.(Kaynak: Süleymanpaşa Belediyesi Basın ve Hakla İlişkiler)
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 355 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum