Reklam
Reklam

Süleymanpaşa Belediyesinden sevgililer günü sürprizi

Süleymanpaşa Belediyesi, kurulduğu günden bu yana vatandaşları için gerçekleştirdiği hizmetlerinin yanı sıra özel günlerde de Süleymanpaşalılara sürprizler yapmaya devam ediyor

Editör: Haber Merkezi
15 Şubat 2017 - 18:31
Süleymanpaşa Belediyesi, kurulduğu günden bu yana vatandaşları için gerçekleştirdiği hizmetlerinin yanı sıra özel günlerde de Süleymanpaşalılara sürprizler yapmaya devam ediyor.

FOTOĞRAF YARIŞMASI BİRİNCİSİNE TATİL SÜRPRİZİ

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla 60 yaş üzere çiftlere yönelik fotoğraf yarışması düzenleyen Süleymanpaşa Belediyesi, gün boyunca gelen fotoğrafları oylamaya sunarken günün sonunda birinci 329 oy alarak Safiye – Hüseyin Balun çifti oldu.

Yarışmada birinci seçilecek fotoğrafa sürpriz bir ödül sözü veren Süleymanpaşa Belediyesi, yarışma sonunda ödülü de açıklarken Safiye – Hüseyin Balun çifti doğa ile iç içe Kaz Dağları’nda 2 günlük tatil kazandı.

AŞK KÜRESİ SEVGİLİLER İÇİN TEKİRA’DA

60 yaş üzeri çiftler için düzenlenen fotoğraf yarışmasının yanı sıra Tekira AVM içerisine Aşk Küresi yerleştiren Süleymanpaşa Belediyesi, çiftler için ölümsüz anlar, unutulmaz fotoğraflar oluşmasına katkıda bulundu.

14 ŞUBATTA 14 NİKAH 14 CANLI YAYIN

Öte yandan 14 Şubat tarihinde dünya evine girmek isteyen çiftler için de bir sürpriz hazırlayan Süleymanpaşa Belediyesi, 14 çiftin nikahının kıyıldığı günde tüm nikahları www.suleymanpasa.tv internet sitesinde ve şehrin önemli noktalarındaki led ekranlardan yayınlayarak sevgililer günü sürprizlerine devam etti.

///Kaynak: Süleymanpaşa Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 343 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum