Reklam
Reklam

Tabakoğlu'nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF

Editör: Haber Merkezi
28 Ağustos 2020 - 19:19
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. ERHAN TABAKOĞLU'NUN "30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI" MESAJI
Tarih boyunca hürriyet ve istiklale meftun, mazisi eşsiz kahramanlık, zafer, şan ve şerefle dolu aziz milletimiz için gurur ve iftihar günü olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıl dönümünü ülke olarak bir kez daha ortak bir sevinç ve mutlulukla kutluyoruz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.
Bir milletin, bağımsızlığı ve ülkesinin bütünlüğü için gösterdiği cesaretin simgesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, aziz milletimizin esaret ve dayatmaya boyun eğmeyeceğini, bağımsız ve hür yaşama iradesini sonuna kadar koruyacağını tüm dünyaya ilan ettiği gündür.
Milletimizin bayrak ve vatan sevgisi, ordumuzun kahramanlığı ve cesareti ile kazanılan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Türk milletinin hürriyet ve istiklâl düşüncesinin bir nişanesi olarak her daim hafızalarımızda diri ve canlı kalmaya devam edecektir.
Aziz Türk Milletinin ve kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun… ///Haber Merkezi
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 151 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum