Reklam
Reklam

Tercan; "MHP teşkilatları hummalı çalışmalarına başlamıştır"

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, partisinin Edirne'de Milletvekili çıkaracak güç ve kudrette olduğunu belirtti

Editör: Haber Merkezi
30 Ocak 2021 - 14:02

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, partisinin Edirne'de Milletvekili çıkaracak güç ve kudrette olduğunu belirtti.

Tercan, yaptığı yazılı açıklama da şunları kaydetti:

MHP Türkiye genelinde olduğu gibi, 2023 Yılında Edirne'de Milletvekili çıkarmak için MHP Teşkilatları hummalı çalışmalarına başlamıştır. Edirne için sefere talip olmuştur.

MHP Edirne Teşkilatlarımız, Edirne halkı için, Edirne'ye nefes aldırmak için harıl harıl çalışıyor, mücadele ediyor, her gün sağada olup, Edirne'nin hayrına olacak her ne varsa seve seve yerine getirmekten son derece mutlu ve sevinçleri hep birlikte paylaşıyoruz.

Milliyetçi-Ülkücü hareketin mensupları ile birlikte sıkmadığımız el, uğramadığımız mahalle kalmayacak olup, var gücümüzle kazanmak için elimizi taşın altına değil gövdemizi koyacağız.

MHP Teşkilatlarımız; dürüstlüğü ile, ilkeleri ile, projeleri ile, Edirne sevdası ve aşkı ile, Fatih Sultan Mehmet Han ve Mustafa Kemal Atatürk'ün ruhuyla 2023 Yılında Milletvekili kazanacak.. Edirne halkının ve hemşehrilerimizin emrinde olacak. Edirne İlimize hizmeti ibadet sayacaktır. Teşkilat mensuplarımız; MHP ve Ülkücü camiayı Edirne'de zafere taşıyacaktır.

Milliyetçi Hareket'in iktidar yolu, Edirne'den başlıyor. Sizin, bizim, hepimizin çalışmasıyla, birlik, beraberlik ruhu içinde… Disiplinli, prensipli ve sizlerin olduğu yerlerden geçiyor.

MHP Teşkilatları; Edirne sevdalısı, samimiyeti, dürüstlüğü, doğal tavırları, olaylara objektif bakması, subjektif bir şekilde değerlendirmesi Edirne halkına güven vermektedir. Bundan sonraki vazifeniz bu onurlu mücadelenizi taçlandırmak olacaktır. Allah izin verir ve kısmet ederse Edirne’de Milletvekili kazanacak güce ve kudrete sahipsiniz. Karekteriniz ile, kişiliğiniz ile verdiğiniz soylu mücadelenin ne kadar büyük olduğunu görüyoruz. Sizlerle birlikte her türlü mücadeleye hazırız. Şimdi hedefimiz 2023 Yılında Milletvekili kazanmak olacak.

Hiç kimseyi ayırmadan herkesten oy isteyeceğiz… Herkese Edirne'nin hayrına olan projeleri anlatacağız, herkesi bu kutsal mücadeleye davet edeceğiz.

Diğer siyasi partilerin içinde de ortak değerlerde buluştuğumuz insanlar var! Temiz, dürüst, doğru, adaletli, helaldan yana, yolsuzluk istemeyen binlerce insanımız var! Kapılarımızı gönüllerimizi onlara açma zamanı gelmiştir.

Biz, siz, hepimiz bunu başaracak güçe, birikime ve tercübeye sahibiz. Diğer siyasi partilerin kısır çekişmelerden bıkmış ve kurtuluşu MHP'de gören Edirne'li hemşerilerimiz var!… Onları da davet etme zamanımız gelmiştir.

Kim ne söylerse söylesin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne derse desin, kim ne düşünürse düşünsün 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde MHP Edirne'de asrın sıçramasını yapacaktır. Bundan kimsenin kuşkusu ve endişesi olmasın.

Tedbir bizlerden takdir Allah'tan. Yolunuz bahtınız açık olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun.///Haber Merkezi

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 61 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum