Reklam
Reklam

Tercan: "MHP'yi Kapatacak Bir İrade Henüz Yeryüzüne Gelmedi"

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan yazılı bir açıklama yaparak; "MHP kapatılsın diye paylaşımlar yapan ve ilhamlarını Türk düşmanlarından aldıkları besbelli olanlara diyoruz ki; MHP'nin kapatılmas

Editör: Haber Merkezi
23 Eylül 2020 - 14:06
MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan yazılı bir açıklama yaparak; "MHP kapatılsın diye paylaşımlar yapan ve ilhamlarını Türk düşmanlarından aldıkları besbelli olanlara diyoruz ki; MHP'nin kapatılmasına hiç kimsenin gücü yetmez ve MHP'yi kapatacak bir irade henüz yer yüzüne gelmedi" dedi.

Tercan açıklamasında şu ifadelere yer verdi

"Sayın Devlet Bahçeli her zaman olduğu gibi yine kitabın ortasından konuştu, yine bir rezilliğe parmak bastı, yine ülkemizin ve milletimizin önüne konulan bir tuzağı bozdu. Doğal olarak bütün vatan-millet düşmanları, bütün zillet güruhu, bütün terör artıkları ayağa kalktı.

Ne dedi Sayın Devlet Bahçeli: “Türk Tabipler Birliği isimli ihanet oluşumu sözde artan vakalara, hayatını kaybeden insanlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza dikkat çekmek maksadıyla tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacakmış! Bu teşebbüs zehirli ve zillet bir komplodur.” İhanet oluşumu olduklarının, siyah kurdele teşebbüsü ile zehirli ve zillet bir komplo kurduklarının elbette farkındalar. Onun için bu cümleler karşısında yine açık düştüler, bir defa daha paniğe kapıldılar.

Bu uyarının ne kadar doğru, ne kadar haklı olduğunu Türk Tabipler Birliği denilen kuruluşun yaptıkları ve açıklamaları ile ibret verecek biçimde bir defa daha gördük. Her şeyden önce başında “Türk” ibaresi bulunmasına rağmen, Türk milletiyle hiçbir ortak tarafı bulunmayan, bütün varlığı ile Marksizm’e ve onun uzantılarına hizmet etmeye çabalayan bu kurumun kâğıt üzerinde de olsa tabiplerimizi temsil ediyor olması, büyük bir zulümdür.  Oysa Türk Tabipleri Birliği isimli kuruluş Türkiye’de halk sağlığıyla ilgili değil, sürekli terör örgütü sevdasıyla ve kaos çabalarıyla anılmaktadır. Türk Tabipleri Birliği hiçbir zaman sağlık konusunda olumlu bir davranışı, uygulaması ve düşüncesiyle anılmamıştır.

Türkiye, terör örgütü PKK’nın Suriye kolu olan terör örgütü YPG’ye karşı Zeytin Dalı Operasyonu’na başlıyor, ilk çıkıp tepki gösteren ve “Biz hekimler uyarıyoruz: Savaş, doğada ve insanda tahribat yapan, toplumsal yaşamı tehdit eden, insan eliyle yaratılan bir halk sağlığı sorunudur. Her çatışma, her savaş; fiziksel, ruhsal, sosyal ve çevresel sağlık açısından onarılmaz sorunlara yol açarak büyük bir insani dramı da beraberinde getirir” açıklamasını yapan Türk Tabipleri Birliği oluyor.

Türk Tabipleri Birliği terör örgütlerini korumak için bu açıklamayı yapınca, sırtını PKK’ya dayamış HDP durur mu? HDP de resmi Twitter hesabından “Yaşamı ve barışı savunan Türk Tabipleri Birliği yalnız değildir. Suç olan, ahlaksız ve vicdansız olan bir şey varsa o da savaş çığırtkanlığı yapmak, ölüm ve nefret saçan politikaların yanında yer almaktır” açıklamasını yaparak aralarındaki sevgi ve düşünce bağını göstermişti.

Terör örgütü PKK’ya yardım ve yataklık eden HDP’li belediyelere kayyum atanıyor, hemen Türk Tabipleri Birliği piyasaya çıkıp HDP’ye destek veriyor. Abdullah Öcalan için açlık grevi yapan HDP’lilere “Halkın alkış tutup, tebrik etmesi gerekiyor. Kürt halkının temsilcisi Apo’dur. Bir an evvel masa başına oturmalıyız!” desteğini vermişti.

Teröristbaşı Öcalan’a İmralı’da sağlık hizmeti vermek için de “PKK Lideri Abdullah Öcalan’ın sağlık sorunları hakkında İmralı’ya bağımsız bir doktor heyeti talep etmesinin ardından Türk Tabipleri Birliği (TTB) Öcalan’ın sağlık kontrollerini yapmak üzere İmralı Adası’na gitmek için Adalet Bakanlığına başvurdu” bildirisi yayınlayıp altına imza atan da Türk Tabipleri Birliği idi.

Buna benzer o kadar örnek vardır ki, Türk Tabipleri Birliği bir sağlık birliği değil, terör örgütü PKK’nın sağlık maskesi takmış terör karargâhıdır. Türk Tabipleri Birliğine ne yandan bakarsanız bakın PKK, DHKP-C, YPG, PYD gibi terör örgütlerinin sesidir, taşeronu olarak karşınıza çıkacaktır. Türk Tabipleri Birliğinin varlık sebebi budur. Sağlıkla anılması ve bu sebeple sahip çıkılması, terör örgütlerine yardım ve yataklıktan başka bir şey değildir. Türk Tabipleri Birliğinin korona salgın sürecinde yaptığı tüm açıklamalara bakın sürekli kaos pompalayan, sürekli topluma korku veren bir terör dilini kullanmaktadır. HD(P)KK çizgisindeki TTB’den ne beklenir ki zaten?

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli de işte bu sebepten dolayı terör örgütlerinin elindeki TTB için şu çağrıda bulundu: “Çağrım şudur: Türk Tabipler Birliği, bugünkü hassas dönemde, insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklemektedir. Bu nedenle sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır. Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin bu çağrısından sonra HD(P)KK’lılar, DHKP-C’liler, CHP’liler, devrimci, komünist artıkları, FETÖ’cüler âdeta kudurdu. Türk Tabipleri Birliğinin nasıl PKK’nın güdümünde ve tesirinde olduğunu, sırf HDP’lilerin çıldırmış gibi MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye saldırılarına bakarak anlayabilirsiniz.

Türk devleti artık bu ihanet oluşumuna gerekenleri yapmalıdır. Türk Tabipleri Birliğine dokunulduğunda PKK kuduruyorsa zaten teşhis tam olarak yapılmış demektir. Terör örgütlerini böcek gibi ezmeye devam eden Türk devletinin, Türk Tabipleri Birliğine yapması gereken de bellidir. Terör örgütlerine karargâh olmanın bedeli bir an önce TTB’ye ödettirilmelidir.

Türkiye’nin yaşadığı Kovid-19 salgını sürecinin en başından itibaren verilen büyük mücadeleyi sulandırmaya, yalan ve yanlış bilgilerle toplumda panik ve endişe oluşturmaya çabalayan Türk Tabipler Birliği, şimdi de başta sağlık çalışanları olmak üzere Türk milletinin moral ve motivasyonunu bozmak için devreye girdi. TTB yönetiminin siyah kurdele eylemi ile süreci baltalama girişimleri, başta doktorlar olmak üzere pandemi ile sahada mücadele veren sağlık çalışanları tarafından tepkiyle karşılandı.

Sağlık çalışanlarını temsil eden bir kuruluş olmasına rağmen, olumlu hiçbir katkı yapmadığı gibi, devamlı Kovid-19 ile verilen mücadeleyi yetersiz ve eksikmiş gibi gösterip eleştiren sözde Tabipler Birliği, Avrupa Birliği üyeleri de dâhil, birçok ülkenin sağlık sisteminin çöktüğü, yardıma muhtaç kaldığı bir süreçte Türkiye’nin sağlık alanında kendi kendine yetmesini ve sağladığı büyük başarıyı da görmezden geldi. Sözde Tabipler Birliğinin son marifeti ise hekimlerin arasına nifak sokmak, verilen mücadeleyi baltalayıp sağlık çalışanlarını ayrıştırmak için “siyah kurdele” takma girişimi oldu.

MHP kapatılsın diye paylaşımlar yapan ve ilhamlarını Türk düşmanlarından aldıkları besbelli olanlara diyoruz ki; MHP'nin kapatılmasına hiç kimsenin gücü yetmez ve MHP'yi kapatacak bir irade henüz yer yüzüne gelmedi. Çünkü; MHP Türk milletidir, MHP Türkiye’dir, MHP Türk tarihinin kahramanlık destanıdır... Liderimizin dediği gibi biz alayının bileğini bükeriz, hepsine tek başımıza yeteriz..."
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 60 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum