Reklam
Reklam

TÜM YEREL-SEN Kırcasalih Belediyesi İle Toplu Sözleşme İmzaladı

Tüm Yerel-Sen tüm Türkiye’de olduğu gibi Edirne’de de sendikal anlamda başarılı çalışmalar yaparken yetkili olduğu Kırcasalih Belediyesinde Şube Başkanı Savaş ÇERKEZ, Şube Hukuk ve TİS Sekreteri Mümin

Editör: Haber Merkezi
28 Aralık 2016 - 05:49
Tüm Yerel-Sen tüm Türkiye’de olduğu gibi Edirne’de de sendikal anlamda başarılı çalışmalar yaparken yetkili olduğu Kırcasalih Belediyesinde Şube Başkanı Savaş ÇERKEZ, Şube Hukuk ve TİS Sekreteri Mümin ARICANLI,Şube Örgütlenme Sekreteri Ediz MARTİN, Kırcasalih Belediye Başkan Vekili Ersoy SERT ve İşyeri temsilcisinin de katılımıyla 01.10.2017-01.01.2018 tarihleri arasında geçerli olacak toplu sözleşme imzalandı.

Tüm Yerel-Sen Edirne Şubesi Başkanı Savaş Çerkez, Yerel-Sen olarak Edirne’de önemli gelişmeler kaydettiklerini belirterek, “Yeni bir sendika olmamıza rağmen, tüm ülkede üye sayımız hızla artmaktadır. Sendikamızın amacı çalışanların sosyal haklarını sağlamak ve yaşam koşullarını daha iyiye götürmektir. Bizlerde Edirne’de kamu emekçilerinin haklarını en iyi şekilde savunmaya çalışıyoruz.

Kırcasalih Belediyesi ile yapmış olduğumuz toplu sözleşmenin ardından Uzunköprü Belediyesi, Havsa Belediyesi ve Süloğlu Belediyesi ile de toplu sözleşme öncesi yapmış olduğumuz görüşmeler olumlu geçmiştir. İlerleyen günlerde yetkili olduğumuz bu Belediyelerimiz ile de toplu sözleşme imzalayacağız.

Kırcasalih Belediyesi ile Tüm Yerel Sen Sendikamız arasında yapılan Toplu Sözleşme ile Kırcasalih Belediyesi kamu emekçileri her ay maaşlarına ek olarak en üst limitten Sosyal Denge Tazminatı alacaklar. Sözleşmeye katkı sunan Belediye Başkanı Sayın Suat KARAKAŞ’a ve Belediye Başkan Vekili Ersoy SERT’ e teşekkür ederiz. ” dedi.

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 349 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum