Reklam
Reklam

TYBB'de Covid-19 Üzüntüsü!

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yaraşır, Covid’den dolayı yoğun bakımda tedavide, Genel Başkan Nezir karayün temaslı olarak karantina da

Editör: Haber Merkezi
13 Nisan 2021 - 16:26

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yaraşır, Covid’den dolayı yoğun bakımda tedavide, Genel Başkan Nezir karayün temaslı olarak karantina da.

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, Kovid nedeniyle bugüne kadar hayatını kaybeden tüm hastalara Allah’tan rahmet tedavi görenlere de acil şifalar dilediğini belirterek Yerel Basın Birliği olarak bugüne kadar bir çok arkadaşımızın bu hastalığı atlattığını söyledi.

Demir, Covid nedeniyle Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün’ün ailesini test sonucunun pozitif çıkması nedeniyle İstanbul’da temaslı olarak karantinada olduğunu ve yine TYBB Edirne Şube Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Yaraşır’ın da Uzunköprü Devlet Hastanesi’nde geçirdiği 2.kovid nedeniyle youn bakımda tedavisinin sürdüğünü dile getirerek, “Genel Başkanımız Nezir Karayün ve ailesi ile yönetim kurulu üyemiz Mustafa Yaraşır’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve acil şifalar dileyerek bir an önce tekrar haber peşinde koşmalarını bekliyoruz. Uzunköprü Devlet Hastanesi yetkililerinden Mustafa Yaraşır arkadaşımızın durumu ile temas halindeyiz ve yakından takip ediyoruz” dedi.

Karayün ve Yaraşır’ın durumlarını TYBB Edirne Şube Yönetim Kurulu olarak üzüntü ile karşıladıklarını da belirten Demir, bu hastalığa yakalanan tüm hastalara bir kez daha acil şifalar dileyerek, maske mesafe ve hijyen kurallarına riayet edilmesini belirterek, “Sağlık Bakanlığımızdan tüm gazeteci meslektaşlarımızın kartına bakılmaksızın, bir an önce aşılanma planına alınmasını talep ediyoruz. Her gün toplum içinde ve dışarıda olan tüm basın mensuplarımız kovid ile ilgili en büyük riski taşımaktadır. Sayın Bakanımız Fahrettin Koca’nın da bunu göz önünde bulundurmasını bekliyor ve Türkiye’deki tüm basın çalışanlarına bu müjdeyi vermesini diliyoruz” dedi.///Haber Merkezi

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 434 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum