Reklam
Reklam

Vali Canalp'in 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü Kutlama Mesajı

Edirne Valisi Ekrem Canalp 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı. Vali Canalp'in mesajı şöyle:

Vali Canalp'in 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü Kutlama Mesajı
30 Nisan 2021 - 17:32
Emeğin, alın terinin, helal kazancın, yardımlaşmanın, dostluğun, kardeşliğin, barışın, birlik ve beraberliğin simgeleştiği 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü; daha iyi bir gelecek için ter akıtan, sosyal ve ekonomik gelişmemizin temel gücü olan işçilerimize, emekçilerimize ve alın teri ile hayatını kazanan tüm çalışanlarımıza bir vefa günü olarak kutlanmaktadır.
Dünyada güzel olan her şey büyük emekler neticesinde ortaya çıkmıştır. Millet olarak, insana değer veren, emeğe saygı duyan, işçinin hakkının alın teri kurumadan verilmesi gerektiğine inanan bir kültürün mensuplarıyız. Bu kültürün, bu değerlerin gelecek nesillere taşınması adına, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü büyük anlam ifade etmektedir. Unutulmamalıdır ki en kutsal kazanç, emekle, alın teriyle elde edilen kazançtır. 

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin kalkınmasında büyük payı olan ve güçlü yarınlarımız için emek sarf eden tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür sürmelerini temenni ediyorum.


 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 213 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Reklamı Geç