Reklam
Reklam

"Zaman algı operasyonu zamanı değil, birlik olma zamanıdır!"

"Zaman algı operasyonu zamanı değil, birlik olma zamanıdır!"
Editör: Haber Merkezi
02 Ağustos 2021 - 07:02
AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Cambaz, CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru'nun sosyal medya hesabı üzerinden Cumhurbaşkanını karalamaya yönelik yaptığı paylaşımla ilgili açıklamada bulundu. 
Cumhurbaşkanımızı karalamaya ve hiç yakışık almayacak şekilde kendi partisinin genel başkanıyla kıyaslamaya çalışan CHP Edirne Gençlik Kolları Başkanı'nı kınadığını söyleyen AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Cambaz, CHP'nin yine şaşırtmadığını vurguladı. 
CHP yine şaşırtmadı!
CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru'nun, sosyal medya hesabında yaptığı dezenformasyona yönelik kurgusuyla, partisine yakışanı yaptığını ifade eden Cambaz; "Yurdumuzun bir çok merkezinde çıkan/çıkartılan yangınlar sürerken, devletimiz tüm imkanları tüm azaları ile seferber olmuş şekilde bu yangınları söndürmeye ve yangınların vatandaşımızda açtığı yaraları sarmaya çalışırken, CHP Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Sergen Kuru, sosyal medya hesabında yaptığı dezenformasyona yönelik kurgusuyla, partisine yakışanı yaptı! Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yangınların ilk anından itibaren gerekli tüm tedbirlerin alınması yönünde talimatlar vermişken, bugün de yangınları vuku yerlerinde gözlemlemeye ve acılı vatandaşlarımızla buluşmaya gitmişken, Sayın Cumhurbaşkanımızın alana inmek için kullandığı uçaktan karelerini kesip, alıp; sürecin önünü ardını anlatmadan sadece tek kare bir fotoğrafla Cumhurbaşkanımızı karalamaya ve hiç yakışık almayacak şekilde kendi partisinin genel başkanıyla kıyaslamaya çalışan CHP Edirne Gençlik Kolları Başkanı'nı kınıyorum" şeklinde açıklamada bulundu. 
"CHP zihniyeti hala masa başında oturduğu yerden kurgu ve algı operasyonlarını sürdürüyor!"
CHP'nin Cumhurbaşkanını karalamaya yönelik tek bir kare fotoğrafla algı operasyonu yaratmaya çalıştığına dikkat çeken Cambaz; "Sizin, algı operasyonuyla, tek kare bir fotoğrafla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, ilgili bölgelerdeki vatandaşımızın zararını azaltmak adına ilgili bölgeleri AFET BÖLGESİ ilan etti! Sizin, algı operasyonuyla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, bugün Manavgat'ta vatandaşlarının arasındaydı, onlarla omuz omuzaydı! Sizin algı operasyonlarıyla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, bölgenin acil ihtiyaçlarını karşılamak için bugün 50 milyon TL'lik bir ödeneğe imza attı. Sizin, algı operasyonlarıyla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, düzenlediği toplantıda yangında yanan arazilerdeki ağaçların ve hatta çok daha fazlasının tekrar dikileceğinin açıklamasını yaptı. Sizin algı operasyonlarıyla karalamaya çalıştığınız o Cumhurbaşkanı, dün olduğu gibi bugün de halkıyla yan yana, omuz omuzaydı... Vatandaşın yaralarını, acılarını dinledi, "devlet millet el ele" dedi ve tüm milletimizin bağrında açılmış yaraları sarmak için milletine ilk desteği o verdi. Acı olan şu ki; böylesi elim bir hadisenin ardından, tüm millet yek vücut ve birlik içinde olmamız gerekirken; CHP zihniyeti hala masa başında oturduğu yerden kurgu ve algı operasyonlarını sürdürüyor" ifadelerine yer verdi.

"Zaman algı operasyonu zamanı değil, birlik olma zamanıdır!"
CHP teşkilatını içinde bulunulan bu zorlu günlerde milletin ve devletin yanında olmaya davet eden AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Cambaz; "Bari bugün bunu yapmayın! Milletçe içinden geçtiğimiz şu imtihanda milletinizin ve devletinizin yanında olun! Zaman algı operasyonu zamanı değil, birlik olma zamanıdır! Bu yaralar ancak öyle sarılır! Sizleri de ekran arkasından kurgu yapmayı bırakıp, sahalarda vatandaşın yanında olmaya davet ediyoruz" dedi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Bu haber 248 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum